Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Kollektif Hukuk Bürosu, kurulduğu günden bu yana kazandığı tecrübe ve birikimi ile özellikle Özel Hukuk, Ceza Hukuku, İcra İflas Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Ticari Sözleşmeler, Gayrimenkul Hukuku, Hukuki İhtilaf, Tahkim ve Uyuşmazlıkların Çözümü, İş Hukuku ve Aile Hukuku konularında avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ticari ve özel hayatta çok farklı adli vakıalarla karşılaşılmaktadır. Bu farklı vakalara karşı standart hukuki yardım ve müşavirlik hizmeti ile netice alınması zordur. Ancak her vakanın uzmanı tarafından değerlendirilerek çözüm üretilmesi hem zaman hem de kaynak tasarrufu sağlamakta, hem de üretilen çözüm daha verimli olmaktadır. Kollektif Hukuk Bürosu, olarak müvekkillerimize ve işlerimize derin ilgi göstermek, teknolojiyi ve bilişimin tüm imkanlarından sonuna kadar yararlanarak kaliteli, etkin hukuk hizmeti vermekteyiz.

Müvekkillerine, alanlarında uzman avukat kadrosuyla en iyi ve kusursuz hukuki desteği vermekte olan Kollektif Hukuk Bürosu, her türlü hukuki ve ticari konulara ilişkin gerçek ve tüzel kişilere, yerli ve yabancı müvekkillerine alanında uzman ve geniş kadrosuyla; “hızlı sonuç alma, dürüstlük, güven, gizlilik” ilkelerini benimseyerek en üst seviyede müvekkil memnuniyetini sağlayarak, büyük titizlikle, danışmanlık, dava takibi, icra takibi ve iflas takibi hizmetlerini sunmaktadır.

Kollektif Hukuk Bürosu bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar; sorunlarınızı profesyonel bir biçimde çözümlemek amacıyla müvekkilleriyle yüz yüze görüşmeyi, müvekkillerini ayrıntılı bilgilendirmeyi, müvekkil şirket ve kurumlara haftalık/aylık faaliyet ve son durum raporları göndermeyi titizlikle sorumluluk ve amaç edinmiştir.

Kollektif Hukuk Bürosu, şirketlere sunduğu hukuk ve danışmanlık faaliyeti kapsamında, başta gayrimenkul ve inşaat, taşımacılık ve lojistik, denizcilik, sigorta, sağlık, turizm, gıda, tekstil olmak üzere daha birçok sektörlere hizmet sunmaktadır.

Kollektif Hukuk Bürosu, müvekkillerini ulusal ve uluslararası mahkemeler, Türk ve Yabancı hakem heyetleri ile tüm resmi kurum ve kuruluşlar huzurunda temsil etmektedir.

Profesyonel hukuk hizmetini en üst seviyede tutmak amacıyla, kadrosunu alanında uzman avukatların oluşturduğu Kollektif Hukuk Bürosu, hukuki birikimlerini ve hukuki deneyimlerini sizlerle paylaşmakta; hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Kollektif Hukuk, müvekkilerine aynı zamanda arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Arabuluculuk, hukuk sistemi gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan bir "Alternatif uyuşmazlık çözümü" yöntemidir. Arabuluculuk; tarafların içinde bulundukları uyuşmazlığı tarafsız bir üçüncü kişi yardımı ile mahkemeye gitmeden ya da mahkeme yönlendirmesiyle çözmelerinde kullanabilecekleri bir yöntemdir.

© Copyright 2019 KOLLEKTİF HUKUK BÜROSU. Tasarım STATU CW