HUKUKİ İHTİLAF, TAHKİM ve UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMLENMESİ

HUKUKİ İHTİLAF, TAHKİM ve UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMLENMESİ

Uyuşmazlık ve ihtilaf konuları geniş bir yelpazede değerlendirmekteyiz. İlk ve en önemli prensibimiz, müvekkilimizi yasal prosedürün her aşamasında ve zamanında bilgilendirmektir. İnisiyatifi ele alan yaklaşımımız ve yakın müvekkil ilişkilerimiz bizi güvenilir almada diğerlerinden farklı kılmaktadır.

Ulusal ve uluslararası alanda geniş müvekkil portföyümüz sayesinde, uluslar arası uyuşmazlık konularında daha bilinçli bir yapıya sahibiz. Buna ek olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına en doyurucu şekilde yanıt vermek adına yurt dışındaki hukuk bürolarıyla ortak çalışmalar yürütmekteyiz. Son yıllarda bizimde üzerinde yoğunlukla çalıştığımız üzere, uyuşmazlıkları çözümlemede tahkim kurumu ağırlıklı olarak rol almaktadır.

Müvekkilimizi yerel ve uluslararası sahadaki tecrübemiz sayesinde temsil etme kabiliyetini haiz bulunmaktayız. Hukuk büromuz, uluslararası ve yerel ölçüde imar ve hukuku uyuşmazlıkların çözümü ve tahkim kararlarının infazı ve işlemlerini yürütmektedir.

Bunun yanında ticari uyuşmazlıklar ve sözleşmeye aykırılıktan doğan ekonomik zararlar, ödemede acze düşme konuları da dahil olmak üzere çözüme ulaştırılmaktadır.

© Copyright 2019 KOLLEKTİF HUKUK BÜROSU. Tasarım STATU CW